Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/.sites/94/site2771/web/carpathian-heritage/admin/inc/conn_db.php on line 49 Karpatské dědictví
carpathian heritage
ENCZUA

PROHLÉDNĚTE SI MAPU
Vyberte region

Pro uplnou funkčnost prosím naistalujte nebo povolte Flash player.

Vítejte na stránkách Seznamu karpatského dědictví

Hp-imagertxt14631.jpg

Tyto webové stránky vznikly v roce 2011 v rámci projektu Carpathian Heritage Inventory - Pilot Actions Project (Seznam karpatského dědictví – pilotní aktivity), který svým obsahem přispěl k naplňování cílů Karpatské úmluvy.

 

Projekt byl koordinován mezinárodní organizací ANPED (the Northern Alliance for Sustainability – Severní aliance pro udržitelnost) a na jeho realizaci se podílely členské organizace ANPED a jejich partneři v České republice (Ústav pro ekopolitiku, o.p.s.,  Vzdělávací a informační středisko Bílé Karpaty, o.p.s.) a na Ukrajině (Green Dossier).

 

Finančně projekt podpořil UNEP (United Nations Environmental Programme – Program OSN pro životní prostředí).

 

Stránky nabízí základní informace o kontextu Seznamu karpatského dědictví – o jeho vzniku, hlavních myšlenkách, principech a kritériích, která by měla být brána v úvahu při navrhování dalších položek Seznamu. Najdete zde také kontakty na organizace, které se rozvoji Seznamu karpatského dědictví věnovaly a věnují.

 

Na stránkách se dosud pracuje a budou dále postupně rozvíjeny.

 
bottom
[zavřít]
Kontaktní informace
Informace o bodu
nic


* povinné položky

[zavřít]